Pokrowce na materace
Pokrowiec 2421BC

Dzianina o składzie  44% bawełna + 56% poliester posiadająca atest ÖKO-TEX oraz Bezpieczny dla Dziecka. Wysoka, ponad 40% zawartość bawełny nadaje dzianinie niebywałą miękkość. Pokrowiec 3 warstwowy, przepikowany antyalergiczną włókniną wysokopuszystą 100g/m2, która podnosi komfort snu. Posiada suwak, co ułatwia zdejmowanie pokrowca. Pokrowiec jest miły w dotyku i utrzymuje swoje właściwości przez długi okres użytkowania. Możliwość prania w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec Kółka

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec posiada właściwości anytalergiczne, jest niezwykle higieniczny i wytrzymały. Pikowany włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Teomed

Dzianina o składzie 71% PES + 29% bawełny. Pokrowce na materace z dzianiny Teomed, która posiada szwajcarski certyfikat SANITIZED®, dzięki zastosowaniu higienicznej apretury z jonów srebra, zapewniają skuteczną ochronę przed bakteriami, roztoczami i grzybami. Pokrowiec przepikowany jest wysokopuszystą włókniną  200g/m2  oraz wyposażony jest w  suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowanie i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 40°C.  

Pokrowiec Aloe Vera

Dzianina o składzie  30% bawełna + 70% poliester. Pokrowiec dzięki zastosowaniu dzianiny z apreturą z aloesu posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne. Pokrowiec 3 warstwowy, przepikowany antyalergiczną włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Silver + 3D

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec wykonany z dzianiny SILVER (100% PES) z zastosowaniem srebra, które zabezpiecza przed rozwojem bakterii i grzybów zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Dodatkowo pokrowiec został wyposażony w taśmę z dzianiny wentylacyjnej, która charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza. Zastosowanie dzianiny wentylacyjnej w pokrowcu zapewnia naturalną regulację termiczną materaca oraz odprowadzenie z niego wilgoci, stwarzając idealne warunki dla wygodnego i zdrowego snu. Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec Clima

Dzianina o składzie 30% wiskoza + 70% poliester. Dzianina, która posiada w swoim składzie wiskozę, jest niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry, idealnie chłonie ona wilgoć, zapewniając użytkownikom wysokie poczucie komfortu. Bardzo przyjemna w dotyku. Posiada właściwości termoregulujące ciepłotę ciała podczas snu. Posiada suwak, co ułatwia zdejmowanie pokrowca. Pokrowiec jest miły w dotyku i utrzymuje swoje właściwości przez długi okres użytkowania. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Thermolite

Dzianina o składzie 40% thermolite + 60% poliester. Dzianina Thermolite® została stworzona, aby zwiększyć komfort snu w chłodnej pogodzie. Wytworzona jest na bazie włókna posiadającego właściwości termiczne. Okrągłe otwory w strukturze włókna zapewniają lepsze właściwości grzewcze. Dzięki kanalikowej „ pustej” strukturze, włókna posiadają większą zdolność do magazynowania ciepła i odprowadzania wilgoci. Materiał Thermolite® doskonale zachowują ciepło nawet, gdy jest mokry, szybko wysycha oraz posiada doskonałe właściwości oddychające. Dzięki tym unikalnym cechom, materiał Thermolite® zapewnia użytkownikowi ciepło i wygodę, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Coolmax

Dzianina o składzie 40% coolmax + 60% poliester. Dzianina Coolmax® charakteryzuje się zdolnością szybkiego schnięcia. Ułatwia odparowywanie wody i zapewnia przepuszczalność powietrza. Utrzymuje uczucie przyjemnego chłodu. Coolmax® zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała, nie zapewnia żadnego komfortu cieplnego. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Argan oil

Dzianina jersey o składzie 30% wiskozy + 70% poliester. Pokrowiec ARGAN OIL z niezwykle luksusowej i miłej w dotyku dzianiny, dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułkowania olejem arganowym posiada silne właściwości opóźniające starzenie się i nawilżające. Argan zawiera "witaminę młodości" czyli witaminę E, kwas ferulowy i silne antyoksydanty. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.

Pokrowiec Bamboo

Dzianina jersey o składzie 30% bamboo + 70% poliester. Dzianina wykonana z włókien bambusa posiada wysoką higroskopijność i przepuszczalność powietrza co pozwala oddychać Twojemu organizmowi. Właściwości termoregulujące sprawiają, że dzianina latem odprowadza wilgoć dając uczucie chłodu. Natomiast zimą pochłania wilgoć z otoczenia izolując od niej skórę i zapewniając poczucie ciepła. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.

Pokrowiec Cashmere

Dzianina jersey o składzie 10% cashmere + 20% wiskozy + 70% poliester. Wyjątkowo puszysta i luksusowa dzianina wykonana jest z jedwabistej wełny z kóz kaszmirskich. Kaszmir jest bardziej miękki niż wełna owcza, delikatniejszy, silniejszy, lżejszy i mniej więcej trzykrotnie bardziej izolujący niż wełna owcza. Dzianina posiada miękki, delikatny i jedwabisty chwyt. Właściwości termiczne pozwalają na użytkowanie zarówno latem i zimą. Włókna kaszmiru chronią przed zimnem i gorącem. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.

Pokrowiec Teflon

Dzianina jersey o składzie 30% wiskozy + 70% poliester. Pokrowiec wykonany z dzianiny z zastosowaniem powłoki teflonowej zapewnia wytrzymałe i trwałe zabezpieczenie przed plamami, zanieczyszczeniami i suchymi zabrudzeniami. Tkaniny z powłoką Teflon®dłużej wyglądają jak nowe i łatwiej o nie dbać. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.

Pokrowiec Melody Classic

Dzianina jersey o składzie 99% poliester + 1% elastan. Pokrowiec z dzianiny Melody Classic dzięki swojej unikalnej strukturze i wyjątkowo wysokiej gramaturze (500g/m²) sprawi, że sen będzie niezwykle przyjemny. Grubość pokrowca zapewnia miękkość podczas snu oraz ciepło podczas użytkowania. Wysoka gramatura dzianiny powoduje, iż niezwykle wzrasta żywotność pokrowca. Dzianina jest trwała a jednocześnie bardzo ciepła i przyjemna w dotyku. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.

Pokrowiec Teddy Bear

Dzianina o składzie 88% poliester + 12% spandex. Dzianina z apreturą SANITIZED®, która stanowi trwałą i skuteczną ochronę przed bakteriami i roztoczami. Pokrowiec wykonany w technologii Cleanaboo, która pozwala utrzymać materac w czystości. Pokrowiec charakteryzuje niezwykła łatwość usuwania najbardziej uporczywych plam. Dzięki Cleanaboo absolutnie każdy rozlany na materiale płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. Możliwość prania w temp. do 40oC.