O firmie

Tecomat JS Sp. z o.o. to stawiająca na profesjonalizm w każdym aspekcie firma produkcyjna, prowadząca działalność w Łodzi, funkcjonująca na krajowym i europejskim rynku od 2003 roku.

Posiadamy stabilny i zgrany zespół, pracujący razem już wiele lat. Stanowią go osoby posiadające wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w branży.

Podstawowym zakresem działalności Tecomat JS jest produkcja materacy dla dorosłych, młodzieży i dzieci na krajowy i europejski rynek. Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających maksymalny komfort podczas snu. Proponujemy naszym klientom materace futonowe - wykonane wyłącznie z naturalnych surowców, materace lateksowe, lateksowo-kokosowe, piankowe - wykonane z pianki poliuretanowej lub wysokoelastycznej pianki HR oraz kieszeniowe.

W Tecomat JS Sp. z o.o. stawiamy na perfekcyjne wykonanie i wysoką jakość gotowego produktu. W związku z tym do produkcji wykorzystujemy surowce dostarczane w większości przez znanych w Polsce i Europie dostawców, których najwyższą jakość potwierdzają stosowne certyfikaty a głównym celem stawianym przed zespołem naszych pracowników jest wytworzenie produktu przewyższającego jakością konkurencyjne wyroby na rynku.
Nasza filozofia opiera się na tworzeniu materacy z pasją zapewniających zdrowy i spokojny sen.

W uzupełnieniu naszej oferty proponujemy naszym klientom także pokrowce i nakładki na materace, poduszki dekoracyjne, lateksowe i piankowe.