Pokrowce na materace
Pokrowiec Kółka

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec posiada właściwości anytalergiczne, jest niezwykle higieniczny i wytrzymały. Pikowany włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Teomed

Dzianina o składzie 71% PES + 29% bawełny. Pokrowce na materace z dzianiny Teomed, która posiada szwajcarski certyfikat SANITIZED®, dzięki zastosowaniu higienicznej apretury z jonów srebra, zapewniają skuteczną ochronę przed bakteriami, roztoczami i grzybami. Pokrowiec przepikowany jest wysokopuszystą włókniną  200g/m2  oraz wyposażony jest w  suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowanie i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 40°C.  

Pokrowiec Aloe Vera

Dzianina o składzie  30% bawełna + 70% poliester. Pokrowiec dzięki zastosowaniu dzianiny z apreturą z aloesu posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne. Pokrowiec 3 warstwowy, przepikowany antyalergiczną włókniną o gramaturze 200g/m2, co nadaje wysoką puszystość i delikatność. Pokrowiec wyposażony jest w suwak, co znacznie ułatwia jego zdejmowania i czyszczenie. W zależności od rodzaju materaca może posiadać uchwyty z dwóch stron dzięki którym możliwe jest swobodne przenoszenie i odwracanie materaca. Możliwość prania w temperaturze do 40°C.

Pokrowiec Silver + 3D

Dzianina o składzie 100% poliester. Pokrowiec wykonany z dzianiny SILVER (100% PES) z zastosowaniem srebra, które zabezpiecza przed rozwojem bakterii i grzybów zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Dodatkowo pokrowiec został wyposażony w taśmę z dzianiny wentylacyjnej, która charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza. Zastosowanie dzianiny wentylacyjnej w pokrowcu zapewnia naturalną regulację termiczną materaca oraz odprowadzenie z niego wilgoci, stwarzając idealne warunki dla wygodnego i zdrowego snu. Możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec Bamboo

Dzianina jersey o składzie 30% bamboo + 70% poliester. Dzianina wykonana z włókien bambusa posiada wysoką higroskopijność i przepuszczalność powietrza co pozwala oddychać Twojemu organizmowi. Właściwości termoregulujące sprawiają, że dzianina latem odprowadza wilgoć dając uczucie chłodu. Natomiast zimą pochłania wilgoć z otoczenia izolując od niej skórę i zapewniając poczucie ciepła. Możliwość wielokrotnego prania pokrowca w temp. 40oC.